Світлодіодний підвісний світильник у стилі Лофт

- Немає в наявності
- Код: ML007/1
2 845 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 25 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 845 ₴










