Підвісна люстра Matisse

-25%
- В наявності
- Код: MD9049
4 925 ₴
3 693,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 5 плафонів із пластинам білого або сірого кольору Ідеальний варіант для дитячої спальні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 26 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серія | 134 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 36 |
- Ціна: 3 693,75 ₴









