Підвісна люстра видовженої форми

- В наявності
- Код: JU18/6
2 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір упаковки | 96х17х18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 795 ₴









