Люстра в стилі Серпента з ніжними метеликами у хромованому корпусі

-15%
- В наявності
- Код: Y05/D600 CH
10 745 ₴
9 133,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
| Серія | Y 05 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 9 133,25 ₴







