Люстра в металевому чорному каркасі на 4 плафони

-10%
- В наявності
- Код: 11825/4
3 155 ₴
2 839,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 82 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Серія | 11825 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 2 839,50 ₴





