Підвісний світильник Tramonto з плафоном золотого кольору

- В наявності
- Код: 0588/1L gold
2 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Золото |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 36 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Серія | 0588/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 215 ₴





