Настінний дизайнерський світильник LOOPI

-40%
- В наявності
- Код: WSGA 4
8 595 ₴
5 157 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір упаковки | 40х22х14 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 9 |
- Ціна: 5 157 ₴








