Кришталева люстра квадратної форми у золотому корпусі

-15%
- В наявності
- Код: SA39 B
4 865 ₴
4 135,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6 |
| Висота | 30 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір упаковки | 43х43х40 см |
| Серія | SA 39 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 4 135,25 ₴



