Серія підвісних світильників із видовженим плафоном

- В наявності
- Код: 0622/1
1 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Колір плафона | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30х12 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 285 ₴










