Підвісна люстра на 4 лампи в стилі Loft

- В наявності
- Код: 12607/4
2 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна люстра в стилі Loft на чотири скляних плафони в кольорі графіт або янтар в металевому корпусі В серії до люстри є підвісний світильник на один плафон, а також люстра на 3 плафони
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 63 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Серія | 12607 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 595 ₴



