Підвісна люстра з елементами екошкіри Black Adele

- В наявності
- Код: S1827/3 BK
3 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра з елементами еко-шкіри Black Adele Джерелом світла є 3 лампи з цоколем Е27
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 3 965 ₴





