Люстра в корпусі із білої екошкіри

- В наявності
- Код: S1809/1 WT
4 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра у нестандартному корпусі із білої екошкіри та металу кольору хром. Діаметр люстри 45 см. В основі люстри - цоколь Е27 . Кріпиться ця модель люстри на монтажну планку 10 см і має регулювання висоти від 45 до 85 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір фурнітури | Білий |
| Максимальна висота | 85 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 4 375 ₴






