Люстра із елементами чорної екошкіри на 10 абажурів

- В наявності
- Код: S6610/10 BK
10 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором чорної екошкіри на ріжках з цоколем Е14 на 10 ламп. Абажури люстри розміром 12х15 см білого кольору текстилю. Загальний діаметр люстри - 80 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 45 до 85 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12х15 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 10 435 ₴






