Люстра дизайнерська Crystal square

-20%
- В наявності
- Код: H9828/8
6 955 ₴
5 564 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра дизайнерська Crystal square в металевому корпусі кольору латунь на 8 ламп Ріжки можна повертати горизонтально або вертикально
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 75 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 5 564 ₴







