Дивовижна люстра Taraxacum

-25%
- В наявності
- Код: C17/20
9 145 ₴
6 858,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижна люстра Taraxacum на 20 ламп Корпус люстри форми гексагон з нержавіючої сталі хромованого кольору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 20 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
- Ціна: 6 858,75 ₴








