Незвична золотиста люстра із закрученими ріжками

- В наявності
- Код: H9866/10+10
5 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвична золотиста люстра із закрученими ріжками на 20 ламп Лампочки в комплекті 4000К (нейтральне денне світло)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 20 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 7х8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 5 325 ₴






