Геометрична люстра на 6 або 12 ламп

-15%
- В наявності
- Код: 907/6
2 195 ₴
1 865,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геометрична люстра в чорному корпусі метал з фурнітрою золотистого кольору на 6 або 12 ламп Доповнюють композицію унікальні плафони з матовим напиленням та янтарним склом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 110 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний з матовим напиленням |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 110 |
- Ціна: 1 865,75 ₴







