Підвісна люстра в корусі бронза на 6 ламп

- В наявності
- Код: 5008/6 GR
8 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в корусі бронза на 6 ламп
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 48 см |
| Потужність, Вт | 30 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Серія | 5008 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 8 015 ₴






