Бра з м'ятим плафоном у трьох кольорах

- Немає в наявності
- Код: ZW183/1
1 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра з м'ятим плафоном у трьох кольорах
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 35 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 195 ₴









