Креативний світильник з янтарним або графітовим плафоном

- Немає в наявності
- Код: 11532/1
1 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Креативний світильник з янтарним або графітовим плафоном В серії представлені підвісні одинарні світильники, а також люстра
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14х12 см |
| Серія | 11532 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 1 295 ₴


