Люстра на 4 плафони в чорному корпусі

- В наявності
- Код: 12036/4
2 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для прихильників стилю лофт пропонуємо світильник на 4 плафони, що має в своїй серії два види підвісних світильників
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 23 |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 2 905 ₴



