Світильник в стилі Loft з унікальним корпусом у вигляді куполу

- Немає в наявності
- Код: 12633/1
690 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник в стилі Loft з унікальним корпусом у вигляді куполу
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 690 ₴






