Підвісна LED люстра Solstice

-30%
- В наявності
- Код: SGA24
12 965 ₴
9 075,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Висота | 11 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 53 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 86х86х17 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 9 075,50 ₴










