Настінний світильник Flow Wall

- В наявності
- Код: WSA36/1
7 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 45х45х18 см + 45х45х22 см |
| Серія | SA 36 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 7 835 ₴










