Стельова люстра Newport із закрученими скляними трубками у золотому каркасі

-30%
- В наявності
- Код: SA37-500 C
16 325 ₴
11 427,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 10 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 4 |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір упаковки | 64х64х18 см + 74х74х22 см |
| Серія | SA 36 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 11 427,50 ₴









