Люстра Murano у золотому каркасі

-35%
- В наявності
- Код: SA35-500 P
16 905 ₴
10 988,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 74х74х18 см |
| Серія | SA 36 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 10 988,20 ₴







