Люстра Round Dome у золотому каркасі

-25%
- В наявності
- Код: SGA14-650
6 945 ₴
5 208,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 40 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 86х86х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SGA 14 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 5 208,75 ₴








