Видовжена підвісна люстра COLISEUM BLACK

- Немає в наявності
- Код: J881-800 L BK
8 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена підвісна люстра COLISEUM BLACK в чорному корпусі із скляними прозорими трубочками у двох розмірах: 80х30 см та 100х30 см. Серія неймовірно стильних люстр COLISEUM BLACK у чорному металевому корпусі із скляними прозорими трубочками представлена у розмірах: круглий корпус: 50, 60, 80 та 100 см видовжений корпус: 80 та 100 см бра: 22х55 см та 27х75 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 12 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 22 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 103х40х16 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | J 881 BK |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 8 795 ₴





