Королівський видовжений підсвічник

-15%
- В наявності
- Код: 13055/10 A
12 865 ₴
10 935,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Королівський видовжений підсвічник в хромованому корпусі з кришталевими підвісами
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 95 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 10 935,20 ₴





