Підвісний світильник GOLF в білому корпусі із янтарним плафоном

- Немає в наявності
- Код: 11192/1 WT+AM
645 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник в стилі LOFT у білому металевому корпусі представлений у 3-х кольорах плафона: графітовий, янтарний та білий.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | 11191/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 645 ₴


