Підвісна люстра з кришталевими камінчиками Bouquet

-10%
- В наявності
- Код: MD6003-600 GD
11 795 ₴
10 615,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра з кришталевимии прозорими та янтарними камінчиками Bouquet Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 23 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 90х90х40 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 10 615,50 ₴







