Заворожуюча люстра з двома варіантами підвісів

-15%
- В наявності
- Код: Y18/L600
7 905 ₴
6 719,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заворожуюча люстра з двома варіантами скляних видовжених підвісів Люстра доступна у двох діаметрах - 60 см та 80 см Скляні підвіси довжиною 25 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 11 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 86х86х35 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 6 719,25 ₴







