Вишуканий підвісний світильник з підвісами Aqua

- Немає в наявності
- Код: MD6022-600 GD
10 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий підвісний світильник з підвісами Aqua Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см Скляні прозорі підвіси 25 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 12.5 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 95х95х50 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 10 195 ₴







