Дивовижна люстра в закрученому корпусі

-15%
- В наявності
- Код: MD6009 GD
12 285 ₴
10 442,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижна люстра в закрученому корпусі алюміній золотистого кольору у двох діаметрах - 60 см та 80 см В серії представлена також видовжена люстра 120 см Прикрашають корпус пластини-пелюстки з комбінованого скла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 10 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 83х83х25 см |
| Серія | MD 6009 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 10 442,20 ₴






