Класична хромова люстра з круглими абажурами

-15%
- В наявності
- Код: AT30/8
8 415 ₴
7 152,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична люстра на 8 абажурів виконана в металевому корпусі кольору хром із кришталевими вставками. Діаметр люстри 85 см, висота регулюється від 70 до 95 см. Ця модель представлена у двох варіантах абажурів: квадратні та круглі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Кремовий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Серія | AT 30/8 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 7 152,75 ₴





