Cучасний підсвічник в золотому корпусі з подвійними плафонами

-15%
- В наявності
- Код: AT24
7 445 ₴
6 328,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний сучасний підсвічник в золотому кольорі корпусу з плафонами з подвійного скла: прозоре та біле матове Висота світильника регулюється завдяки ланцюжку. Модель може бути підвісною (для високих стель) або стельовою
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 63х34х32 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 6 328,25 ₴





