Світильник у флористичних мотивах з фактурного листя

-15%
- В наявності
- Код: WB5034-600-4P
3 195 ₴
2 715,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник у флористичних мотивах з фактурного листя, що виготовляється вручну майстрами Модель виготовлена з алюмінію в двох кольрах корпусу: золото та сатин
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 85х40х30 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Ціна: 2 715,75 ₴







