Бра в білому корпусі на 1 плафон

- В наявності
- Код: 126/1 CH+WT+WT
695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виділяється своїми витонченими подвійними плафонами: зовнішній - прозорий із декором лінії-хвилі та внутрішній - матовий. Корпус метал білого або чорного кольору із фурнітурою хром. Ця модель бра є чудовим доповненням серії люстр, які представлені у двох розмірах - на 2 та 4 плафони.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15х11 см |
| Розмір стельової основи | 12х12х2,5 см |
| Серія | 126/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 695 ₴






