Світлодіодний підвісний світильник Mio

- Немає в наявності
- Код: SGA7/2
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у латунномк корпусі із світлодіодним кільцем та конусом під лампочку
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 62 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 32х32х15 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 4 295 ₴








