Лінійний настінний світильник із регулюючим механізмом

- В наявності
- Код: WJ97/600 BK
1 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 106х21х15 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 6 |
- Ціна: 1 835 ₴









