Мінімалістична модель бра на 7 ріжків

-10%
- В наявності
- Код: WJ7214/7 BK
4 425 ₴
3 982,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 31 |
| Розмір монтажної планки | 4,5 см |
| Розмір упаковки | 55х31х10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 7214 |
| Тип кріплення | 2 монтажних планки |
| Ширина | 75 |
- Ціна: 3 982,50 ₴








