Люстра з чорною екошкірою на 3 абажури

- В наявності
- Код: S1449/3 BK
4 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна класична люстра з тканинним білими абажурами в металевому корпусі кольору хром в поєднанні з екошкірою чорного кольору. Серія абажурних люстр в металевому корпусі кольору хром із фурнітурою екошкіри (чорна, біла або коричнева) та прозорим кришталем представлена у 3-х комплектаціях: на 3, 6 та 10 ламп! В серії до люстр є також бра.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Серія | S 1449 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 4 375 ₴

