Сучасна модель з екошкіри та кришталевими камінчиками

- В наявності
- Код: S005/4 BK
5 585 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна сучасна модель з еко-шкіри з кришталевими камінчиками по периметру
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 5 585 ₴




