Ніжна та витончена модель бра з еко-шкірою

- В наявності
- Код: S865/1 BK
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжна та витончена модель настінного світильника з еко-шкірою
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 545 ₴







