Стильний настінний світильник з екошкірою

- В наявності
- Код: S198/1 BR
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стриманий та, водночас, стильний настінний світильник з подвійним абажуром та корпусом з еко-шкірою
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 545 ₴




