Бра у вигнутому каркасі чорного кольору

- Немає в наявності
- Код: 2564/1W
495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний настінний світильник у вигнутому каркасі чорного кольору Із різноманітним вибором плафонів підійде до будь-якого інтер‘єру
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 495 ₴









