Білосніжний дизайнерський підвісний світильник Lotus Leaf

- Немає в наявності
- Код: SGA3-600
7 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник спеціально розроблений для розсіювання мʼякого світла для створення затишної атмосфери
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 67х67х20 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SGA 4 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 625 ₴










