Вуличний настінний світильник під лампочку

- В наявності
- Код: 5149 W
1 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний настінний світильник під лампочку
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 37 |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Розмір упаковки | 28х23х32 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 1 395 ₴






