Стильний настінний LED світильник у чорному корпусі

- В наявності
- Код: 2281/1L Q BK
735 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 34х34х12 см |
| Висота | 35 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 2281 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 32 |
- Ціна: 735 ₴



