Світильник-лофт у чорному каркасі

-15%
- В наявності
- Код: 12018/1 BK
1 435 ₴
1 219,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір упаковки | 27х27х34 см |
| Серія | 12018 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 1 219,75 ₴




